Dramat szczypiornistów

Przed tygodniem udało się wygrać jedną bramką w Świdnicy, teraz niestety przegrali jednym trafieniem - mowa o piłkarzach ręcznych Ostrovii, którzy w sobotę w Chrzanowie ulegli tamtejszemu MTS-owi 30:31, tracąc decydującą bramkę na kilka sekund przed końcem meczu.

Szczypiorniści Ostrovii bardzo źle rozpoczęli mecz w Chrzanowie, bo przegrywali już 0:4. "Ogólnie zagraliśmy słabe spotkanie, dużo gorsze niż na inaugurację ligi w Świdnicy. Naprawdę trudno doszukać się w naszej grze jakichś pozytywów" - powiedział Radiu Centrum trener Witold Rojek. Ostrovia po słabym początku walczyła o odrobienie strat. Do przerwy przegrywała już tylko 13:14. Niestety, w drugiej połowie biało-czerwonym przytrafił się znów przestój i od remisu 22:22 kolejne 7 minut Ostrovia przegrała 2:6. Po niesamowitym zrywie goście odrobili znów straty i doprowadzili do remisu 30:30. Ostatnia akcja należała jednak do MTS-u Chrzanów. Pomimo gry w przewadze Ostrovia dała sobie rzucić bramkę i przegrała 30:31. Najwięcej bramek dla Ostrovii rzucili: Paweł Dutkiewicz 6, Galewski i Jedwabny po 5.